AKYAZI HALK KONSERİ YAPILDI

Akyazı Belediyesi ve Akyazılı Müzisyenler tarafından ortaklaşa düzenlenen Halk konseri organizasyonuna katılan Akyazılı izleyiciler keyifli saatler yaşadılar.

Düzenlenen Halk konserine Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı ilçe emniyet Müdürü Murat Bal, Akyazı Ak Parti ilçe teşkilat başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, Akyazı Belediyesi Meclis üyeleri, Akyazı Muhtarlar derneği başkanı Bekir Durmuş, Okul müdürleri, öğretmenler, çok sayıda vatandaş katılarak salonu tamamen doldurdular.

Akyazı Belediyesi Kongre ve Kültür merkezi Kılıçoğlu düğün salonunda Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müzisyenlerin  ortaklaşa düzenlediği halk konserine katılarak çeşitli müzik dallarına bir birinden güzel şarkılar ve türküler söyleyen Akyazılı Sanatçılar Kenan Certel, Yaşar Kırlak, Fikret Kartal, Şükrü Karasakal, Ferhat Bektaş, Aydın Can, Mustafa Bayram, İhsan Bayrak, Emrah Baylan,Ergün Yazıcı seslendikleri  eserlerle geceye renk katarak bol bol alkış aldılar.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Halk Konserine iştirak eden sanatseverlere “İlçemizde Sanat'a da destek  ve öncü olacağız Akyazı'nın yetiştirdiği başarılı müzisyenleri Akyazı halkı ile buluşturmak ve Sosyal ve Kültürel çalışmalarda da öncülük ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Buradan bayan misafirlerimize müjde vermek istiyorum 8 Mart Kadınlar Gününde kadınlar matinesi düzenleyeceğiz. Bu tür etkinliklerimizi de her zaman kadar devam ettireceğiz. Sanat'ın ve  Sanatçı'nın  her zaman yanında olacağız” dedi.

Halk Konserine destek olan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Kenan Certel'e sanatçılar adına teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kılıçoğlu düğün sarayında 3 saat süren programda başta protokol mensupları ve vatandaşlar gecenin sonuna kadar sanatçılara parçalarında eşlik ettiler.

25 Aralık 2014 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar