İşte AK Parti'nin yeni il yönetim kadrosu..

AK Parti Sakarya İl Kongresi Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti. Kongreye AK Parti’nin geleneği olarak yine tek listeyle girilirken, AK Parti’nin Sakarya’da ki yeni yönetimi de belli oldu.

 

İşte AK Parti Sakarya İl Teşkilatının yeni yönetim listesi;

Başkan : Fevzi Kılıç

Yönetim Kurulu(Asil)

Abdurrahim Düzcan, Ahmet İpçioğlu, Canan MehmetAğaoğlu, Cengiz Can Çetin, Dursun Caner, Ekrem Duran, Elif Örçün, Enver Tok, Erdoğan Demirci, Erkut Aşoğlu, Esra Serbes, Evren Çakırsoy, Fatih Sevindik, Fatih Kıcır, Fevzi Gürsoy, Fikret Kesim, Gökhan Çubukçu, Gürcan Çetinkaya, Halime Aykılıç, Hatice Sıçramaz, Hayrettin Sertaç Hepgül, Hüseyin Gürsoy, Bekir Yıldız, Mehmet Erol, Melike Taşöz, Meral Özel, Merve Danacı, Merve Hilal Coşar, Mustafa Kaytaz, Nursel özkılıç, Ömer Çelik, Önder Baltaoğlu, Özkan Pınar, Rahmi Şengül, Remzi Yıldırım, Reyhan Aşkar Yüce, Sadettin Çolak, Muharrem İşler, Serdar yener, Serkan Cerrahoğlu, Sezai Akyol, Sinan Yazıcı, Süleyman Karakuş, Mehmet Yılmaz, Şeref Dorak, Uğur Şeremet, Vedat Erdem, Yunus Tever, Zekeriya Kestane.

Yönetim Kurulu(yedek)

Selami Öztürk, Fatih Özpilavcı, Enis Aksoy, Neşat Sazoğlu, Sema Yerebakan, Zeki Salim, Özcan Er, Nurullah Horozoğlu, İlhan Türkseven, Yaşar karaağaç, Müdür Bilmez, Enes Zengin, Kadir Yiğit, Fehmi Özipek, Mahmut Dolaş Semih Baş, Yakup Kadri Yücel, Sacit Yalçın, Ümit Tuncel, Mehmet Şehit, Cengiz Çiçek, Mustafa Yakupoğlu, Osman Şahin, Olcay Sakallı, Birsen Demir, Adem Tok, İbrahim Yıldırım, Gönül Kardaş, Nazan özten, Figen Karaca, Ahmet Çil, Sadettin Kestaneciler, Ekrem Kibar, Ahmet Taştekin, Ahmet Sulak, Yetkin Bakırcı, Kani Ak, Resmiye Topçu, Gülay Ercan, Tuğba Lahna, Erdal Koç, İlyas Alper Albaş, Murat Çakır, Zeynep Tula, Zeki Kozma, Namık Çapoğlu, Murat Üzer, Talha Akkol, Tahsin Cengiz, Cem Şener

Disiplin Kurulu (Asil)

Oktay Yıldırım, Sedat Yıldız, Aydın Tercan, Yasemin Şahin, Murat Önal

Disiplin Kurulu (Yedek)

Murat Uzun, Bilal Akgün, Mustafa Baş, Yakup Küçükkivan, Üzeyir Yüksel

Üst Kurul Delege Listesi (Asil)

Fevzi Kılıç, Zeki Toçoğlu, Recep Uncuoğlu, Zehra Hatipoğlu, Mehmet Keçeoğlu, Mustafa Ak, Osman Çelik, Feyzi Bora, Resul Yılmaz, Ali Kemal Sofu, İshak Sarı, Muhittin Irmak, Nazmi Bostancı, Etem Çınar, Ramazan Serhoş, Murat Kefli

Üst Kurul Delege Listesi ( Yedek)

Fatih Akın, Burak Ak, Adem Fidan, Cemalettin Sayın, Erdal Özen, Süleyman Dişli, Yusuf Alemdar, Hasan Akcan

Demokrasi Hakem Heyeti(asil)

Şenol Morgül, Davut Terzioğlu, Ahmet Raşit Doğan

Demokrasi Hakem Heyeti (Yedek)

Yunus Özçelik, Hasan Yıldız, Hasan Kaya

 

7 Şubat 2015 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar