Sakarya'da bunlar oldu..

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, Sakarya ilinde yaşanan asayiş olaylarını yayınladı.

İşte İlimizde yaşanan olaylar;

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ : G.S. isimli şahıs, 25 aylık oğlu E.S. ın 03.05.2015 günü 16.00 sıralarında evde oyun oynadıklarını oyun sonrası ellerini birlikte sabun ile yıkadıklarını ancak sabundan küçük bir parçanın ısırılırmış olduğunu görmesi üzerine hastaneye götürüp tedavisini yaptırdığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :06.05.2015 günü M.D. isimli şahıs kendisine ait olan SamsungGalaxy S3 Mini cep telefonunu oğlu O. D.'ın alarak dışarıya götürdüğünü, dışarıda oyun oynarken düşürdüğünü beyan ederek kayıp eşya müracaatında bulunmuş, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü Y.E.B. isimli şahıs ifadesinde, arkadaşına ait elektrikli bisikletle bir anda dengesini kaybederek bisikletle birlikte yere düştüğünü, kazadan dolayı hafif şekilde yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

 

             OLAYIN ÖZETİ : E.U. isimli şahıs 08.05.2015 günü Fabrikada düzenlenen müsabakada arkadaşı ile çarpışması neticesinde hafif şekilde yaralandığını, kazadan dolayı hafif şekilde yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :29.04.2015 günü A.D. isimli şahıs ifadesinde; işyerinde parmağında kesi oluşması sonucu yaralandığını, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu, kazadan dolayı kimseden dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :04.05.2015 günü S.K. isimli şahıs ifadesinde; işyerinde sağ el 3 ve 4. Parmaklarını makinaya sıkıştırması sonucu yaralandığını, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu, kazadan dolayı kimseden dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :06.05.2015 günü F.S. isimli şahıs beyanında; VodafoneBlade V marka model içerisinde 0537 357 **** numaralı hat takılı olan cep telefonunun cebinde olmadığını fark ettiğini aradığında çaldığını fakat cevap verilmediğini, daha sonra telefonuna ulaşılamadığını, beyan etmiştir.Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

                                                                                                                                   

             OLAYIN ÖZETİ :29.04.2015 günü H.Ö. isimli şahıs ifadesinde;  iş yerinde et keserken dikkatsizliği neticesi bıçağın kayarak elinde kesi meydana getirdiğini, olayda kasıt olmadığını Davacı ve Şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

                                                                                                                                   

             OLAYIN ÖZETİ :29.04.2015 günü O.Ö. isimli şahıs çalıştığı esnada sol kolunun traktörün alt kısmına çarptığını ve ağrı meydana geldiğini daha sonra kendi imkanları ile hastaneye giderek tedavisini olduğunu Davacı ve Şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :05.05.2015 günü S.B. isimli şahıs fabrikada çalıştığı esnada plastik paletleri streçlerken motor gövdesinin kendisine değdiğini belinde ezilme olduğunu, rahatsızlanması üzerine kendi imkanları ile hastaneye gittiğini beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :30.04.2015 günü E.T. isimli şahıs 2 yaşında olan oğlu S.T.' ın ilaç içmiş olabileceği şüphesi ile hastaneye götürerek tedavisini yaptırdığını, ilacın masanın üzerinde olduğunu, oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :05.04.2015 günü M.Y.B. isimli şahıs hakkında hastane tarafından düzenlenen doktor raporunda şahsın iş kazası geçirdiği anlaşılmış olup, tahkikat başlatılmıştır.

 

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü Üniversite içinde bulunan konser alanında rüzgarın çıkması sonucu reklam panosu B.A. ve kardeşi B.G.’ ın üzerine düşmüş, her ikisi de hayati tehlike arz etmeyecek  şekilde yaralanmış, şahısların tedavileri bitimi alınan beyanlarında da dava ve şikayetlerinin olmadığı anlaşılarak tahkikata başlanmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :05.05.2015 günü A.A. isimli şahıs, traktöre çöp atarken ağır koku nedeni ile geri çekilirken dengesini kaybederek düşmüş ve yaralanmış, şahıs olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :06.05.2015 günü Bağlar caddesi üzerinde sevk ve idaresindeki 54 AP *** plaka sayılı motosikletini park etmek isteyen müşteki F.Ç. isimli şahıs, kaldırıma sert çarpması nedeni ile hafif şekilde yaralanmış, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü mağdur B.İ. isimli şahıs dengesini kaybederek düşmüş ve hafif şekilde yaralanmış ve ailesi tarafından hastaneye götürülen mağdur tedavisinin ardından taburcu edilmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :05.05.2015 günü beşköprü caddesi üzerinde seyir halinde bulunan 54 B **** plaka sayılı motosiklet sürücüsü B.U. isimli şahıs hızlı geçen otomobil yüzünden dengesini kaybederek yere düşmüş ve yaralanmış, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü E.A.Y. isimli şahıs  faturası ve İme nosu olan cep telefonunu bir müddet konuştuktan beş dakika kadar zaman sonra ise telefonunun elinde olmadığını fark ettiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ : T.Ç. isimli şahıs 01.05.2015 günü Saat: 12.00 sıralarında fabrikada yaklaşık tekerlekli tül-perde taşıma aracını eliyle çekerek taşıdığı aracın bir anda çukurdan kurtulduğunu ve tekerinin sağ ayağına çarptığını, şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü Mağdur H.Ç. isimli şahıs Y.Ç. , İ.U. ve K. B.' in konuşmak için parka çağırdıklarını, kendisini darp ettiklerini ve tehdit ettiklerini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü Müşteki C.T. isimli şahıs tespit edemediği bir numaradan ev telefonunu arayan ismini V.T. olduğunu ve komiser olduğunu söyleyen şahsın bir teröristin üzerinden kimliğinin çıktığını ve bu kimlikle yasadışı işler yapıldığını, şahısta da kimlik bilgilerinin olduğunu, kendisine ait kredi kartlarından para çekileceğini, yardım etmesi karşılığında şahısların yakalanacağını, kartlardan para çekilmesini engelleyeceğini söyleyerek telefonu kapattığını, daha sonra kendi kullandığı telefonu az önce ev telefonundan arayan şahsın 0539 210 40 ** numaralı telefondan arayarak ATM ye giderek banka kartlarından çekeceği paraları yatırmasını istediğini, telefonu kapatmadan önce toplamda 4102 TL. para yatırdığını, kendisini dolandıran şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan ederek müracaatta bulunmuş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

             OLAYIN ÖZETİ : Müşteki B.S. isimli şahıs 28.04.2015 günü E.Ö. ve B.Ü. isimli şahıslara üzerine kayıtlı olan 54 ND *** plaka sayılı aracını sattığını bu satım sırasında şahıslardan 10.000 TL peşin para aldığını paranın geri kalanını daha sonra almak üzere anlaştıklarını ve bu şekilde aracının devrini şahsa verdiğini, fakat daha sonra şahıslara ulaşamadığını, parasını alamadığını ve şahıslar tarafından dolandırıldığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

ASAYİŞ OLAYLARI                             09/05/2015

 

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ : A.Y.Y. isimli şahıs beyanında; oğlu olan 15 yaşındaki A.S. 'nın 06/05/2015 günü  sabah saatlerinde ikametinden ayrıldığını ve bugüne kadar  gelmediğini oğlunu tüm aramalara rağmen bulamadığını oğlunun kayıp olduğunu beyan etmiş olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :27.04.2015 günü M.T. isimli yaşı küçük şahsın hata sonucu miadı dolmuş ilaç içtiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü Y.D. isimli şahıs ifadesinde; ekobisini evin önüne kilitlemeden park ettiğini, geldiğinde ekobisin anahtar kısmında 100 TL değerinde zararının olduğunu, ekobisine zarar veren şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü E.A. isimli şahıs ikametinde veya ikameti civarında siyah renk cüzdanını kaybettiğini, cüzdanı içerisinde silahına ait bulundurma ruhsatı, kendine ait ehliyet ve nüfus cüzdanının olduğunu, beyan etmiştir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :15.04.2015 günü C.K. isimli şahıs annesinin ikametinin çatısını tamir için çatıya çıktığında çürümüş tahtaya basması sonrası 2m yüksekten aşağı düştüğünü, şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

                                                                                                                                                                                                      

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü D.Ç. isimli şahsın alınan ifadesinde; kullanmış olduğu 54 B **** plaka sayılı aracıyla seyir halindeyken sağ tarafındaki yoldan aniden çıkan kırmızı renk bir aracın kendi aracının sağ ön çamurluk kısmından çarpıp kaçtığını, beyan etmiştir.

                                                                                                                                                                                                      

             OLAYIN ÖZETİ :15.04.2015 günü M.B. isimli şahıs kendi başına iş yerinde plastik kestiği sırada dikkatsizlik sonucu elini makinaya kaptırdığını, sol işaret ve orta parmağının tırnaklarının uç kısmının kesilerek yaralandığını, şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ : 04.05.2015 günü D.A. isimli şahıs oğlu adına ve kendi adına düzenlenmiş olan Beyaz Kimliklerini kayıp ettiğini, yenisi için müracaat ettiğinde ifade vermesi gerektiğini söylediklerini, şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü A.A.’ ın kullanmış olduğu 03 EK *** plaka sayılı araç ile yaya olan mağdur T.Ş. isimli şahsa çarpmasıyla yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, tahkikata başlanılmıştır.

                                                                                                                                                                                                      

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü M.E. isimli şahsın yaşı küçük çocuğu olan E.Y.E.'in idaresindeki bisiklet ile M.Ö.E. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 BA *** plaka sayılı otomobilin karışmış olduğu kaza neticesinde Mağdur E.Y.E.'in Hayati Tehlike Arz Etmeyecek şekilde yaralanması ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü Y.Ö.isimli şahıs el fayans kesme makinasıyla  fayans kestiği esnada bir anlık dalgınlıkla sol kolunu hafif şekilde kestiği, kendi imkanlarıyla Hastaneye giderek tedavi olduktan sonra taburcu olduğu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığı anlaşılmış olup, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü M.B. isimli şahıs ifadesinde sürücülüğünü yapmış olduğu 01 DLM ** plakalı tırı E-25 karayolu üzerinde park ederek beklediği sırada önünde park halinde olan dorse plakası 11 EC *** plakalı tır sürücüsünün geri geri geldiği sırada aracının ön kısmına çarptığını daha sonra tır sürücüsünün olay yerinden ayrıldığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ : E.T. isimli şahıs 05.05.2015 günü saat:21.15 sıraları açıkağızlı metal anahtar ile cıvata sıkma işlemi yaptığı sırada anahtarın kayarak sol el başparmağına çarpması sonucu iş kazası geçirdiğini olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ : H.K. isimli şahıs 07.05.2015 günü saat:13.25 sıraları ameliyathanede bulunan vakumlu aspiratörün filtresini iğne ile temizlerken bir anlık dikkatsizlikle iğneyi sol el işaret parmağına batırması sonucu iş kazası geçirdiğini beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :Müşteki İ.E. isimli şahıs 06.05.2015 günü iş yerinde çalıştığı sırada saç parçasının tezgah üzerinden sürüklerken sağ işaret parmağını sıkıştırdığını ve konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :Müşteki E.Ç. isimli şahıs 06.05.2015 günü iş yerinde çalıştığı sırada kaldırmış olduğu boruyu yere bıraktığı esnada elinin boru altında kaldığını ve konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

 

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü E.T. isimli şahıs hakkında düzenlenen doktor raporunda şahsın muayenesinde gözüne kimyasal madde kaçtığı ve gözde hipermi mevcut olduğu ancak hayati tehlikenin olmadığı şeklinde olup, Tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü U.O. isimli şahıs, satın almak amacıyla test için arkadaşı olan T.R.Y. isimli şahıstan aldığı                   34 SOH ** plakalı aracı sanayi içinde park ettiğini daha sonra bir çocuğun aracın yandığını söylemesi üzerine konudan bilgisinin olduğunu, daha sonra itfaiyenin geldiğini ve yangını söndürdüğünü beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ : 09.05.2015 günü 1 yaşlarındaki Z.N.P. isimli çocuk şahsın, Anne ve Babasının Mutfakta kahvaltılık hazırlamaktayken, masa üzerinde bulunan sıcak demliği çekmek suretiyle yere düşürmesi sonucu her iki ayağında meydana gelen 2. derecede yanık olayı ile ilgili tahkikatta başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü İ.A. isimli şahıs işyeri önündeki masaya tost yemek için oturarak masa üzerine faturası kendi üzerine olan  içerisinde 0 530 902 **** numaralı hattın takılı olduğu, beyaz renkli siyah renk kılıflı SAMSUNG I9500 S4 model cep telefonunun kaybolduğundan tahkikata başlanılmıştır.

 

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

                                                                                                                                                                                               

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü işyerinde pizza ustası olarak çalışmaktayken bıçakla sağ el işaret parmağından yaralanan A.T.'nun alınan Dr.Raporundan hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

 

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü A.K. isimli şahıs kızı olan A.K.’ nin ikametinden haber vermeksizin ayrıldığını, kızını tüm aramalarına rağmen bulamadığını, kızının bulunması amacı ile müracaatta bulunmak isteğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü M.Y. isimli şahıs saat.01.00 ile 05.00 saatleri arasında Belediye Parkı kenarında aracının içerisinde oturduğu esnada bir şahsın yanına gelerek kendisini yumrukla darp ettiğini, beyan etmiştir.

 

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :28.05.2015 günü S.B. isimli şahıs susyal medya adresinden yeğeni S.Ç. isimli şahıstan hediye çeki kazandığını ve hattı faturalı ise kendisinin de bu çekilişten hediye kazanacağı şeklinde mesaj gelince kendisine gönderilen mesaja onay yazarak iki kere gönderdiğini ve akabinde hattına 179.40 TL fatura yansıdığı mesajı geldiğini, daha sonra kızının telefon numarasını verdiğini ve kızı da aynı şekilde kendisine gelen mesajı onayladığını, daha sonra karşıdaki şahsın S.Ç. olmadığı ve dolandırıcı olduğunu fark ettiğini beyan etmiş ve konu ile ilgili olarak gelen mesajlarda müşteki hattı olarak belirtilen 0212 966 **** numaralı hat sahiplerinden ve sosyal medya adresinde kendisini dolandıran şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olmuştur.           Konu ile ilgili hazırlanan evraklar ikmalen gönderilmiştir.

 

 

ASAYİŞ OLAYLARI                             10/05/2015

 

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü N.A. isimli şahıs kendisini gizli numaradan arayan ve tehdit eden Ş.E. isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü E.F. isimli şahıs ifadesinde arkadaşı olan K.A. isimli şahsın kendisini Sakarya Nehri kıyısında darp ettiğini ve tehditte bulunduğunu beyan ederek şikayetçi olmuş konu ile ilgili çalışmalara bölgemiz dahilinde başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü Müşteki A.Ü. isimli şahıs ifadesinde kendilerine borcu olduğu E.Ş. ve E.Ş. isimli şahısların kendisini darp etmesinden dolayı şikayetçi olmuş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

                                                                                                                                   

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü Müşteki  P.K. isimli şahıs alınan ifadesinde M.B. isimli şahsın kendisini darp ettiğini beyanla şikayetçi olmuş şahsın alınan doktor raporunda BTM ileri giderilebildiği belirtilmiş olayla ilgili tahkikata başlanmıştır .

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü H.K. , N.K. , N.Ç. ile aralarında husumet bulunan G.K. ve Y.K. arasında kavga olayı meydana gelmiş, şahıslar BTM ile düzelebilecek ölçüde yaralanmış, tahkikat devam etmektedir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :10.5.2015 günü M.Ç. isimli şahıs bulaşık makinasını boşalttığı esnada tabakların kırılarak kolundan yaralandığını daha sonra hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :26.04.2015 günü S.S. isimli şahıs Sakarya Köprüsü alt kısmında sendeleyerek ayağının kayması neticesinde taşlık alana düştüğünü 112 ile hastaneye gidip tedavisini yaptırdığını şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :04.05.2015 günü Z.Y. isimli şahıs B.Y.’ ın öz oğlu olduğunu, oğlunu komşusunun köpeğinin ısırdığını ambulans ile hastaneye götürdüklerini aşısını yaptırdıklarını sağlık sıkıntısı olmadığını şikayetinin bulunmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü S.K. isimli şahıs kendisinin vagon içerisinde çalıştığı esnada sol ayağını yan basması neticesinde ayağının burkulduğunu revire oradan hastaneye gittiğini ezilme olduğunu öğrendiğini ve tedavisinin yapıldığını şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

 

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :07.05.2015 günü R.A.D. isimli şahıs hastanenin hasta yatış işlem odasında temizlik yaparken kapıda bulunan alüminyum doğramada sağ elinin orta parmağının uç kısmının hafif şekilde kesildiğini beyan etmiş olup olayla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

             OLAYIN ÖZETİ :Müşteki O.Y. isimli şahıs müracaatında; 07.05.2015 günü Üniversite Caddesi üzerinde öğrenci grubu ile birlikte yürüdüğü sırada, arkadan birisinin seslendiğini, döndüğünde seslenen M.E.  ve K.Ç. isimli iki şahsın kendisine yumrukla vurmaya başladığını, beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :10.05.2015 günü A.C. isimli şahıs hastalanarak yakınları tarafından hastaneye geldiği esnada şahsın ex olduğunu anlaşılmış, maktül Adli Tıp Kurumuna sevk edilmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü Ç.A.Y. isimli şahıs H.Y. , M.Y. , N.H. ve H.H.’ nun kapısını tekmeleyerek tehdit ettiklerini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

 

             OLAYIN ÖZETİ :09.05.2015 günü H.S. isimli şahıs işyerinde istirahatli olduğu öğle arasında yattığı yeri düzelttiği sırada eline çivi batmış, tedavisi bitimi alınan beyanda dava ve şikayetinin olmadığı anlaşılarak tahkikata başlanmıştır.  

 

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü motosikleti ile seyir halinde olan Y.D. isimli şahıs motosikletinin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine düşmüş, tedavisi bitimi alınan beyanında dava ve şikayetinin olmadığı anlaşılarak tahkikata başlanmıştır.

 

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :10.05.2015 günü Hastane Mahallesi üzerinde bulunan ağırda meydana gelen yangın olayı ile ilgili olarak yapılan tahkikatta, itfaiyenin ön inlemesinde elektrik panosundan çıkabileceği öngörülmüş olup, gelişmelerden ayrıca haberdar edilecektir.

 

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :10.05.2015 günü A.C.Ö. isimli şahıs İş yerinde gördüğü havalı çivi tabancası ile oynarken parmağından yaralanmış olduğu anlaşılmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :08.05.2015 günü RasimpaşaMahhallesinde Yangın olayı olduğu bildirilmesi üzerine ekibimiz olay yerine sevk edilmiş, yapılan araştırmada ikametin M.K.' a ait olduğu, yangının mutfak kısmında olduğu, mutfak dolabının ve bazı mutfak eşyalarının yandığı tespit edilmiş.Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.   

 

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

             OLAYIN ÖZETİ :10.05.2015 günü H.M. isimli şahıs çalıştığı esnada bir anlık dikkatsizliği sonucu karnına iğne battığını, hemen hastaneye gidip tedavisini yaptırdığı, beyan etmiştir. 

11 Mayıs 2015 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar