Sakarya Heyeti; Güneysu’da

Sakarya Heyeti, Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da evinin bulunduğu Güneysu'ya destek ziyaretine gitti.

Başkan Erdoğan’ın memleketinde

AK Parti Güneysu Belediye Başkan Aday Adayı Ali Karslı'ya Sakarya'daki dostlarından ziyaret geldi. 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik'in baba köyü olan Güneysu Başaran Mahallesi’nde (Köyü) doğa ile içice çay bahçeleri içinde bulunan evinde kahvaltı yapan heyet; 102 yaşındaki annesinin de duasını aldı. Heyet daha sonra; Güneysu İlçesinde Zavendikli Mustafa Yıldız hoca efendinin kabrini ziyaret ederek, dua etti. Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın açılışını yaptığı denizden yaklaşık bin 130 metre yükseklikte bulunan, Kâbe’nin yönünü belirtmesi nedeni ile kendisine yönelerek namaz kılmaları için “Kıble Dağı” diye adlandırılan Kıbledağı Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Camii’ni de çıkarak, burada camiiyi yakından görme fırsatı yakaladı. Ardından; Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan’ın misafiri olan Sakaryalı heyet; daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ile Güneysu Merkez Cami’nde biraya geldi. Güneysu Belediye Başkan Aday Adayı Ali Karslı’nın ev sahipliğinde ki ziyarette; “Sakarya İl Emniyet eski Müdürü Osman Babadağı, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gazeteci Yazar Sezai Matur, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Yunus Özçelik, Mahzen İşkembe Salonu Sahibi İşadamı Ahmet Köse, Sakarya Üniversitesi Öğrencisi Hafız Mahamane Moutari Aboubacar İssa, Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi, Efe Medya Haber Direktörü Gazeteci Yazar Levent Candan, Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kemalettin Kaya ve AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı  Avukat Nuri Oktay yer aldı

6 Aralık 2018 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar