AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay Hedef Projelerini Anlattı


AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay seçim çalışmaları kapsamında temaslarını ve ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda; Hizmet-İş Sendikası ile Eğitim Bir-Sen'i ziyaret etti.

Hedef Projelerini Anlattı

Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ile Eğitim Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen’i ziyaret eden AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay hedef ve projelerini anlatarak mini bir sunum yaptı. Sivil Toplum Kuruluşları ile iç içe beraber hareket edeceklerini ifade eden Nuri Oktay "Biz halk için hak için çalışacağız. STK'ların görüş ve projeleri bizler için en önemli unsur. Belediye olarak kapımız her daim açık olacak. Makam ile koltuk ile işimiz olmayacak. Projelerimiz ile konuşacağız" dedi.

17 Aralık 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün


SAKARYA

 Başlıksız Belge

 Başlıksız Belge