Osmanlı Ocakları 1299'da Sakarya Barosuna Ziyaret

Sakarya Osmanlı Ocakları 1299 Başkanı Mehmet Demir: "Her daim adaletin iyiliğin, güzelliğin yanındayız" dedi.

DEMİR: "Sakarya'da kardeşlik içinde yaşıyoruz"

Sakarya Osmanlı Ocakları 1299 Başkanı Mehmet Demir; beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak'ı makamında ziyaret ederek, yeni seçilmesinden dolayı "hayırlı olsun" dileklerinde bulundu. Osmanlı Ocakları 1299 olarak; hiç bir zaman dil, ırk, örf ve millet ayırımı yapmadan ülke ve şehrine sahip hareket ettiklerini söyleyen Mehmet Demir; "Sakarya'da kardeşlik içinde yaşıyoruz. Bundan sonrada hiç bir ayırım yapmadan kardeşçe yaşayacağız" dedi.

 

BURAK: "Sözde değil özde hukuk çerçevesi içinde çalışıyoruz"

Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak  ise "Ne mutlu bize iyi ki varsınız. Baromuz adalet, hak hukuk demokrasi içinde hareket ediyoruz. Sözde değil özde hukuk çerçevesi içinde çalışıyoruz. Adalette İddia, savunma karar mercii bulunuyor. Bunlardan biri olmazsa adalet olmaz bizde savunma mekanizması içindeyiz. Osmanlı Ocakları olarak kültürü yaşamalıyız. Başkan Mehmet Demir son olarak şu mesajı verdi. "Biz Osmanlı Ocakları olarak kesinlikle bağış toplayan bir kurum değil; gönülden birlik ve beraberlik içinde hizmet ediyoruz" dedi. aynı zamanda AK Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Sakarya Osmanlı Ocakları 1299 Başkanı Mehmet Demir; ziyaret anısına Sakarya Baro BaşkanıAv. Abdurrahim Burak'a çerçeveli "Osmanlı Arması" hediye etti.

 

17 Aralık 2018 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar