“On'a dur durak yok”

AK Parti'nin en genç ve Avukat Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay; Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'ı ziyaret etti.

OKTAY: “Üniversitelerimiz ile entegrasyon için de olacağız”

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret eden Oktay, saygı ve sevgiyle karşılandı. Projelerinden bahseden Oktay Serdivan ilçesinde bulunan 2 üniversiten sorun ve ihtiyaçlarını konuştu. Serdivan’la ilgili hedef ve projelerimizi kendilerine anlatan Oktay "bilim yuvalarını, üniversitemize ilçe belediyesi olarak daha fazla katkı vererek, sevdirmeyi amaçlıyoruz. Bilim İlçesi olması için, üniversitelerimiz ile entegrasyon için de olacağız. Üniversite ile Sanayi bölgelerimizi, staj dönemi dışında, iş tecrübesi bakımından daha bir birlerine entegre haline getirmek istiyoruz. Üniversitelerimiz de kitaptan daha çok pratikte yüzleşmelidir. Genç birisi olarak, öğrencilerimizin sonuçlarını biliyor, empati kurabiliyoruz" dedi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, seçimler de başarılar dileyerek, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

19 Aralık 2018 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar