Erenler Merkez’e farklı bir muhtar adayı

Sakarya Erenler esnaflarından Ömer Tan, farklı bir muhtar olma sözüyle Aday olarak, ev ev dolaşarak projelerini anlatıyor.

TAN: “24 saat ulaşılabilir muhtar olacağım”

Sebze Meyve Ticareti ile uğraşan 2 çocuk babası Ömer Tan (49)gelişen büyüyen Erenler İlçesinde Erenler Merkez Mahalle Muhtar Adayı olarak ev ev dolaşarak mahallesine hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyor. Bazı ilçelerden daha büyük bir mahalle olan ve 8 bin seçmeni bulunan Erenler Merkez Muhtar adayı Ömer Tan, sadece evrak çıktısı alıp, mühür vuran bir muhtar olmayacağını ve 24 saat açık olacak telefonuyla vatandaşların hizmetkârı olan bir muhtar olacağını ifade etti. Yerel yönetimlerle ve kurumlarla sürekli iletişim halinde olarak, mahalleye hizmet ve kalıcı yatırımlar getireceğini sözünü de verdi

24 Aralık 2018 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar