Polatlar Sultan Seki; Yeni Yeri Polat Bey Et’te Basını Ağırladı

"Biz burada kazanıp, burada yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yerel kalkınma ve şehrimize, ekonomik dalgalanma dönemin de olsa bile yatırım da hız kesmiyoruz" diyen Polatlar Sultan Seki ailesi kendi yatırımlarıyla açtıkları muhteşem bir mekan da misafirleri

Her şey kendi ürünleri ve doğal

Kendi besi çiftliğinde yetişen hayvanlardan elde edilen etle, damaklara farklı lezzetler katan, şehrin en tanınmış iş yerlerinden birisi olan Polatlar Sultan Seki, şehre değer katacak muhteşem bir projeye imza attı. Kendi yerlerini Serdivan Cafeler caddesinde uzun yıllardır hizmet sektörün de misafirlerini kabul eden Polatlar Sultan Seki, farklı ve lüks segment de kendi yatırımlarını hizmete açtı. Polatlar Sultan Seki ve Polat Bey Et ismiyle hizmette son noktaya imza attı. Kendi yerinde Sakarya basınını ağırlayan Polat Bey Et yönetimi, yeni yerini tanıttı.

120 yıllık köfte Polatbey Et’de

Serdivan Konak Hastanesi arka tarafında kampüs yolu çıkışı, Yeni yol üzerinde faaliyete başlayan Polatlar Sultan Seki Polatbey Et&Köfte 50 kişilik yemekli ve yemeksiz toplantı salonuna sahip. Sakarya dışına giden değil, Sakarya'ya misafir getiren bir işletme olmayı hedefleyen Polatlar Sulat Seki Polatbey Et&Köfte Ustaları ve mekan sahiplerinden ürünlerle ilgili tüyolar geldi. İşte et ve köfteden bir kaç sır. 'Köftelerimizde klasik köfteler gibi katkı maddesi yok. Köftenin 120 yıllık reçetesi var. Et ürünlerimiz kendi besin çiftliğin de yetişen hayvanlardan oluşuyor. Bizim etlerde, köftelerde iç yağ ve donan yağ bulamazsanız.

Türkiye genelinde marka olma yolunda

Basın mahsuplarına alt katta bulunan vip salonunda bilgi veren Polat Bey Et Genel Müdürü Davut Polat; “Ben bu mesleğe başlarken 19 yaşındaydım. Sektöre yabancıydık ama sevgi ve azim vardı. Abdurrahman Polat ve Yakup Polat o günkü zor şartlarda Polatlar Sultan Seki'yi kurarak buraya getirdi. 2008 yılında Polatlar'ı Serdivan'da taşıdık. Yıl 2018 şimdide 800 metrekare olan, içinde 1 toplantı salonu, Alakart restoran, et teşhir reyonu, yazın çatı katı olacak şekilde dizayn ettik. Polatbey Et’i kurduk.  Bu konuda en başta değerli büyüğümüz Abdurrahman Polat’a ekibimiz Faruk Polat, Turgut Polat, Ertuğrul Polat, Ömer Polat, Yavuz Polat ve Harun Polat'a teşekkür ederim. Marka olmayı hedeflediğimiz bu yolda marka kentimize aşkla çalıştırarak, hizmet vererek, başarılara devam edeceğiz” dedi.

 

28 Aralık 2018 , Cuma

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar