Ömer Tan, mahalle esnaflarıyla

Erenler Merkez Mahalle Muhtar Adayı Ömer Tan; seçim bölgesinde bulunan esnafları ziyaret ederek; “hayırlı işler” dileklerinde bulundu

TAN: “7/24 mahalle sakinlerimizle iç içe olacağız”

Çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Erenler Merkez Mahalle Muhtar Adayı Ömer Tan; mahallesinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek, hem sorunları dinledi, hem destek istedi. “Esnaf ve mahalle sakinlerimiz, sosyal dayanışma noktasında sorun ve isteklerini bize bildirecek” diyen Ömer Tan; “Gerekirse tek tek dolaşıp sorunları dinleyerek çözüm noktasında gerekli mercilere bildireceğiz. Sadece evrak mühürleyen, değerli evrak veren bir kurum yerine, 7/24 mahalle sakinlerimizle iç içe yakın temas da, çözüm odaklı çalışacağız. Ciddi mana da projeler ürettik. Mahallemize bu projeleri kazandırmak ve daha yaşanabilir, renkli bir mahalle olma hedefinde, seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

31 Aralık 2018 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar