Polatlar Sultan Seki’nin yeni yeri “Polat Bey Et”e Dursun Ali Erzincanlı sürprizi

Sakarya Serdivan'da yatırım hız kesmezken; damaklara farklı lezzetler katan, şehrin en tanınmış iş yerlerinden birisi olan Polatlar Sultan Seki; şehre değer katacak muhteşem bir projeye imza attı.

Açılış tarihi belli oldu: 11 Ocak 2019 Cuma saat: 14.30…

Kendi yerleri olan Serdivan Kafeler Caddesi’nde 10 yıldır hizmet sektörün de misafirlerini kabul eden Polatlar Sultan Seki; farklı ve lüks segment ile Polat Bey Et” adını verdikleri 2. Şubesini 11 Ocak 2019 Cuma Namazı sonrası saat: 14.30’da resmi olarak hizmete açıyor. Polatlar Sultan Seki ve Polat Bey Et ismiyle hizmette son noktaya imza atan Polat ailesinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve kendi yatırımlarıyla yeni mekânlarına; sürpriz ziyaret Dursun Ali Erzincanlı'dan geldi. Erzincanlı; Konak Hastanesi, kampus yolu üzerinde açılan Polat Bey Et”e ilk gelen misafir olması nedeniyle dua yapıldı. Mekân sahipleri Polat ailesi büyüklerinden Abdurrahman Polat, çocukları ve yeğenleri ile açacakları yeni mekânlarıyla birlikte gıda sektörün de zirveye oynuyor. İş dünyası, siyaset, spor ve STK'lardan isimler kalabalık gruplar halinde 11 Ocak 2019 Cuma Namazı sonrası saat: 14.30’da açılışı gerçekleşecek olan “Polat Bey Et”i Dursun Ali Erzincanlı’nın yanı sıra ilk ziyaret edenler arasında Semerkant Başkanı Erdinç Bora, Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkan Murat Bayrak, spor antrenörleri, müteahhitlerde yer aldı.

31 Aralık 2018 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar