Muhtar Yunus Özçelik bez torba dağıttı

15 Temmuz Camili Mahallesine dördüncü kez muhtar olmak için tekrar aday olan Yunus Özçelik, seçmenlerine marketlerde sıkıntı yaşamamaları için Pazar yerinde bez torba dağıttı

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine siyasiler kadar muhtar adayları da sıkı bir şekilde çalışıyor. Adapazarı İlçesinde 82 mahalle nin bulunduğu 15 Temmuz Camili Mahallesinde mevcut muhtar Yunus Özçelik ille birlikte 3 aday yarışacak.

Mahallesinde dördüncü kez muhtar olmak için tekrar aday olduğunu belirten Özçelik, “Göreve tekrar talibim. Malum marketlerde poşet paralı oldu. Ben de bir sosyal proje olarak seçmene bezden hazırladığımız bez torbalarını Azamız Nebahat Mayakan ile  Pazar yerinde vatandaşlarımıza dağıtmaya başladık. Vatandaşlarımız pazarlarda ve marketlerde rahatlıkla kullanılabilecek” dedi.

Özçelik “Geleceğimiz için Çocuklarımız için daha güzel bir dünya için uygulamayı hep beraber destekliyoruz. Bugün Bez torbalarımızı pazarda vatandaşlarımız ile buluşturduk. Bu çerçeve de mahallemizin tüm kontlarına yakın zamanda dağıtacağız” diye konuştu.

Muhtardan  Bez torbaları alan vatandaşlar ise yaptığı açıklamada muhtara teşekkür ederek plastik poşetlerin yerine muhtarımızın dağıttığı bez torbalarını kullanacaklarını belirterek muhtar Özçelik e teşekkür ettiler..

1 Şubat 2019 , Cuma

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar