“Mahalle yararına çalışmalar yapıyoruz. Yapmaya devam edeceğiz.”

Alandüzü Mahallesi Mahalle Muhtarı Erdem Yılgın Radyo Net’e konuk oldu.

“Mahallemizdeki sorunları birlikte çözeceğiz.”

“İnsanlar ile belediye kurumları arasında köprü olduğu için muhtarlık çok önemlidir.” diyerek muhtarlık makamının öneminden bahseden Erdem Yılgın, muhtarı olduğu Alandüzü Mahallesinin sorunlarını ve tekrar muhtar olması halinde bu sorunlara nasıl çözümler getireceğini şu şekilde anlattı: “Mahallemizdeki sıkıntıları yavaş yavaş değerli büyüklerimizle birlikte el ele vererek gidermeye çalışıyoruz. Tekrar muhtar olmam halinde bu sorunları sırasıyla, yine değerli büyüklerimiz ile birlikte çözeceğiz. Mahallemizde kanalizasyon sorunu var. Mahallemizi kanalizasyon hattına bağlamak istiyoruz. Tabii bu hem zaman hem de maddiyat gerektiren bir işlem. Nasip olursa yapacağız.” dedi.

“Mahalle yararına çalışmalar yapıyoruz. Yapmaya devam edeceğiz.”

Muhtarlık yaptığı dönem içerisinde yaptığı hizmetlere de değinen Erdem Yılgın, “Mahallemizde doğalgaz hattı olmasına rağmen kullanamıyorduk. Doğalgaz bağlantılarını gerçekleştirdik. Bütün vatandaşlarımız doğalgaz kullanmaya başladılar. Sağlık ocağımız yoktu. Sağlık ocağımızı yaptık, şu an faaliyette. Mobese kameralarımız  yoktu. Kaçak yollarımız çok. Gerekli noktalara mobese kameraları takıldı. Şu an asfalt çalışmaları yapılıyor. Mezarlıklarımızın içinde parke yollar yapıyoruz. Mahallemizin bakım ve temizliği gibi mahalle yararına çalışmalar yapıyoruz. Yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

“Sözümüzü dinlettiremiyoruz.”

Sorunlarını dile getirebilmek için kendilerine daha fazla fırsat verilmesi gerektiğini vurgulayan Yılgın, “Bütün muhtar adaylarına başarılar diliyorum. Ben de bir muhtar adayıyım. Bu güzel bir bayrak yarışı. Hizmet yarışı. Bu hizmet yarışında mahallemize, ülkemize bir şeyler kazandırmak güzel. Bunlara vesile olabilmek çok güzel. Tabii ki sorunlarımız oluyor. Bazı yerlerde sözümüzü dinlettiremiyoruz. Hiç yoktan ayda bir kere muhtarlar ile istişare yapılmalı. Sorunlarımızı böylelikle dile getirebiliriz. Bu bizim için değil vatandaşımız için önemlidir. Biz vatandaşın sesi olmak için muhtar oluyoruz. Bunun için çaba gösteriyoruz.” diyerek ve iyi dilekleri ile sözlerine son verdi.

7 Şubat 2019 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar