Milli yüzücü Batuhan, Başkan Toçoğlu'nu ziyaret etti


Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası'nda rekor kıran milli yüzücü Batuhan Ecrin Pınar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Afet Koordinasyon Merkezi'nde (AKOM) gerçekleşen ziyarette, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, antrenör Sinan Ölüş ve milli yüzücü Batuhan yer aldı.

Gebze'de 25-27 Ocak'ta düzenlenen Türkiye Büyükler Açık Su Yüzme Şampiyonası'nda rekor kıran Batuhan'ı tebrik eden Toçoğlu, kendisine hediye takdim etti.

Toçoğlu, her zaman sporu öncelediklerini belirterek, "Sporcularımıza destek sunduk. İlçelerimize gençlerin rahatlıkla spor yapabileceği spor tesisleri inşa ettik. Şehrimizde yetişen sporcularımızın milli formayla ülkemizi temsil ediyor olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Ecrin kardeşimizin diğer sporcu arkadaşlarımıza güzel örnek teşkil edeceğini düşünüyorum. İnşallah Sakarya, sporcu şehri olmaya davam edecek." ifadelerini kullandı.

21 Şubat 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün


SAKARYA

 Başlıksız Belge

 Başlıksız Belge