TÜMSİAD Sakarya Şubesinden Ferizli ziyareti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri, Ferizli Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'yu, daha sonra Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ölmez, ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada, "Yerel seçimlerle göreve başlayan belediye başkanımıza 'hayırlı olsun' dedikten sonra Kaymakamlığımızı ve milli eğitim müdürlüğümüzü ziyaret ederek, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunduk. Bizlere değerli vakitlerini ayırdıkları için her birine teşekkür ediyoruz." dedi.

15 Nisan 2019 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar