Söğütlü Belediye Başkanı Özten'e ziyaret

Söğütlü Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İsmet Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Özten, ilçeye yapılacak kalıcı hizmetler için başta belediye olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerine görevler düştüğünü anlattı.

Herkesin görev bilinciyle hareket etmesi gerektiğini ifade eden Özten, esnaftan da günün şartlarına göre kendilerini yenilemelerini beklediklerini kaydetti.

Özten, "Belediye olarak sizlere kanunlar çerçevesinde tüm işlerinizde yardımcı olmaya hazırız. Belediyemizin teknik ekibinden faydalanabilirsiniz. Ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yıldız da yeni görevinde Özten'e başarı dileyerek, projelerde her zaman destek vermeye hazır olduklarını bildirdi.

15 Nisan 2019 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar