Ferizli'de okul öncesi öğrencilerinden geri dönüşüm sergisi

Ferizli Tekstil İşverenler Sendikası Halit Narin İlkokulu okul öncesi öğrencileri tarafından geri dönüşüm sergisi açıldı.

Okulun konferans salonunda düzenlenen programa, Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Kaymakam Arslanköylü, burada yaptığı açıklamada, okul öncesi öğrencilerinin geri dönüşümlerden toplayıp büyük emekler harcayarak yaptıkları işlerin sergilerini açtıklarını belirterek, "Yaptıkları işler görmeye değer. Bugünden daha geleceklerini, el becerilerini göstermeye başladılar. İnşallah büyüdüklerinde daha büyük sergilerini de açtıklarını görmek nasip olur. Serginin açılmasında emeği geçen öğretmen ve velilere teşekkür ediyorum." dedi.

Okul müdürü Sedat Çaylak da öğrencilerin eserlerinde 150 parça eşya bulunduğunu dile getirerek, "Okulumuzda her zaman küçük-büyük çeşitli etkinliklerimiz yapılmaktadır. Sayın kaymakamımızın okulumuzda yaptığımız tüm çalışmalara desteklerinden ve katılımlarından dolayı da teşekkür ediyorum." diye konuştu.

20 Nisan 2019 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar