"Esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz"

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yönetimi, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi makamında ziyaret etti.

Hacıoğlu ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Yüce, esnaf ve sanatkarların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Yüce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Esnaf ve sanatkarlarımız şehrimizin temel direklerindendir. Onların her zaman yanlarında olacağız. Esnafımızın talepleri ve isteklerini dinleyip sorunlarını, ihtiyaçlarını en aza indirmek için çalışacağız. Esnafımız ne kadar güçlüyse Sakaryamız da o kadar güçlü olacaktır. İnşallah esnafımızın yanında olmaya, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin kalkınmasına katkı sunmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

15 Mayıs 2019 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar