Sapanca SAMEK'te yıl sonu sergisi düzenlendi

Sakarya'nın Sapanca ilçesindeki Sanat ve Meslek Eğitim Kursları'nda (SAMEK) yıl sonu sergisi düzenlendi.

Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi'nde yapılan serginin açılışında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 32 farklı branş, bin 100 kursiyeri ile Sapanca SAMEK’te eğitimlerle kursiyerlerin yeteneklerinin ön plana çıktığını söyledi. 

El emeği eserler için tüm kursiyerlere teşekkür eden Yüce, 5 yıllık süreçte sosyal gelişim merkezlerinin yanı sıra çocuk akademileri oluşturarak hayata hazırlık aşamasında bu kursların yardımcı olacağını kaydetti. 

Serginin açılışına, Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, şube müdürleri, kursiyerler ve katılımcılar katıldı.

15 Mayıs 2019 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar