35. Söğütlü Festivali'ne doğru

Söğütlü Belediyesince her yıl geleneksel olarak düzenlenen Söğütlü Festivali'nin 35'incisi, 18-21 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, konser, yağlı güreş ve çeşitli etkinlerin yapılacağı festival öncesi, tarım ve iş makinesi üretimi yapan fabrika temsilcileriyle bir araya geldi.

Özten, yaptığı açıklamada, 18 Temmuz'da çelenk koyma ve festival sahasına kortej yürüyüşüyle başlayacak festivalin çeşitli konserlerle devam edeceğini, yağlı güreş etkinliğiyle sona ereceğini söyledi.

Festivalin geleneksel hale gelmesinde emeği geçen tüm belediye başkanları ve meclis üyelerine teşekkür eden Özten, "Ölenlere Allah rahmet eylesin, onların hakkını ödememiz mümkün değildir." dedi.

3 Temmuz 2019 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar