Sakarya'da "Fikir Atölyesi" başladı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ile Sakarya Üniversitesi Ortadoğu Enstitüsünün (ORMER) ortaklaşa düzenlediği "Fikir Atölyesi" başladı.

Sakarya Üniversitesinden yapılan açıklamada, ORMER Konferans Salonu'nda dün açılışı yapılan atölye serisi çalışmasının dört gün süreceği bildirildi. 

Her yıl farklı ülkelerden çeşitli hedef gruplarını belirlenen bir konuyu tartışmak üzere Türkiye'de bir araya getirmeyi amaçlayan ve bu yıl ilki gerçekleştirilen atölyede, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki ülkelerden gençlerle gençlik sorunlarının tartışılacağının kaydedildiği açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"'Fikir Atölyesi: Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki Gençlik Sorunları ve Beklentileri' çalıştayında, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki ülkelerden gençler, sorunlarını dile getirmek ve kendi çözümlerini sunmak için fırsat buldu. Atölyede akranları ile sorunlarını ve beklentilerini tartışmak üzere söz konusu ülkelerden 20 genç bir araya geldi."

16 Kasım 2019 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar