Sakarya'da "Yüzme Bilmeyen öğretmen Kalmasın" projesi

Sakarya'da 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen "Yüzme Bilmeyen Öğretmen Kalmasın" projesi başladı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yıl sonuna kadar devam edecek proje kapsamında, aylık düzenlenecek kurslara 40 kadın ve 40 erkek kursiyer öğretmen katılacak.

Salı ve Perşembe günleri yapılacak kurslarda Hendek'ten 51 öğretmen Hendek Belediyesi Yüzme Havuzunda, Karasu ve Kocaali'den 33 kursiyer öğretmen ise Karasu Stil Yüzme Havuzunda eğitim alacak.

775 öğretmenin başvurduğu "Yüzme Bilmeyen Öğretmen Kalmayacak" projesi, eğitim yılı sonuna kadar devam edecek.

Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen kursun açılış programına, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Aka, Yenikent Halk Eğitim Müdürü Eyüp Yazıcı ile kursiyer öğretmenler katıldı.

 

 

20 Kasım 2019 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar