Waffle Partisi etkinlikleri devam ediyor

Sakarya’da Herbalife Nutrıtıon Bağımsız Üyeliğini yapan Aktif Yaşam Merkezi Kulüpleri; Waffle Partisi etkinliklerini başlattı.

Sunumu Merve Çamur yaptı

İlki Hendek İlçesi’nde hizmet veren Merve Çamur’un işletmeciliğindeki Ada Defne Aktif Yaşam Merkezi’yle başlayan Waffle Partisi Etkinlikleri’nin ikincisi Uzunoğlu pasajında Hilal & Recep Afşar çiftinin işletmeciliğini yaptığı Ada Doğa Aktif Yaşam Merkezi’yle devam etti. Bundan tam 6 yıl önce ürünü kullanmasıyla iki yıl öncede “Ada Defne” ismini verdiği Aktif Yaşam Merkezi’ni açan Merve Çamur’un sunumuyla geçen etkinlikte; beslenme ve aktif yaşam konusunda, davetlilere bilgiler aktararak, merak edilen soruları da cevaplandırdı. Birebir koçluk hizmeti de veren Merve Çamur; 6 yıl önce ürünleri ile tanıştığını ve bu vesileyle uygulanan sistematik beslenme ile kilo problemlerinden kurtulduğunu misafirlerine anlattı. Bu durumu geleceğe aktarmak, beslenme bozukluğu sorunlarına bir anlamda çare olmak adına bu aileye katıldığını vurgulayan üç çocuk annesi Merve Çamur;  birikimini halk ile paylaşmak düşüncesi ile böylesi bir merkezi açmaya karar verdiğini söyledi. Özellikle kilolu olanların ve beslenme problemleri ve dengeli beslenme konusunda tecrübeli bir isim olarak Aktif Yaşam Merkezleriyle tanışmalarının altını çizdi. Waffle Partisi Etkinlikleri üçüncüsü, 1 Şubat 2020 Cumartesi günü saat: 14.00’te Yenicami Özcan Pasajı’nda Özlem Yanık’ın işletmeciliğini yaptığı Ada Öz Aktif Yaşam Merkezi’yle devam edecek.  Etkinliklerin sadece Waffle Partisi ile sınırlı kalmayacağını ifade eden Aktif Yaşam Merkezi işletmecileri Özlem Yanık, Hilal Afşar, Recep Afşar, Merve Çamur ve Merve Yanık; birbirinden güzel etkinliklere imza atacaklarını bildirdi. Levent CANDAN

30 Ocak 2020 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar