Pınar Optik hizmette

Görkemli ve kalabalık bir törenle ve yapılan dualarla Sakarya’nın cazibe merkezi Serdivan Bölgesi’nde Pınar Optik hizmete açıldı.

Pınar Optik hizmette

İmdat Taşkın İnşaat Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı, Sakarya Trabzonlular Derneği ve Sakarya Düşünce Platformu Yöneticisi İmdat Taşkın'ın damadı ve avukat kızı Hülya Durğut'un eşi Optisyen Burak M. Durğut'un sahibi oldugu Pınar Optik, kalabalık davetli grubunun katılımıyla Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Özel Medar Hastanesi karşısında hizmete açıldı. Çok Odaklı Camlar (Prograsif), Güneş Gözlükleri, Numaralı Gözlükler ve lensleri dışında farklı hizmet anlayışı SGK anlaşmasıyla beraber hizmete açılan Pınar Optik, şehre değer katmak adına açıldı. Açılışta; Covid-19’e (Koronavirüs) karşı açılış öncesi ve davetlilerin rahat etmesi için açılış esnasında da dezenfekte edilerek, tüm tedbirlerin alındığı görüldü. Açılışa;  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, MHP Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender, SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Vergi Denetim Kurulu Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Sakarya Grup Başkanı Zekeriya CESUR, Sakarya Düşünce Platformu Başkanı Hasan Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı ve Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş, BELPAŞ Genel Müdürü Osman Çelik katıldı. Levent CANDAN

18 Mart 2020 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar