Kuban Gold’un ‘Sağlık Çalışanları’na “Baget Yüzük Hediyesi” sahiplerini buldu

15 Temmuz Darbe Girişimindeki duruşuyla, Elazığ Depremi'ne yolladığı yardımlarla her zaman Devletinin yanında olduğunu gösteren Sakarya'nın markası Kuban Gold Kuyumculuk, Yeni Koronavirüs ( Covid-19) salgınında da Sağlık çalışanlarına bir jest yaparak, "

Covid-19 salgınıyla mücadelede pes etmeyen tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürlerini sunan Kuban Gold resmi İnstagram hesabından yaptığı çekilişle sağlık çalışanlarına 30 adet baget yüzük hediye ederek moral ve motivasyonun dışında birliktelik mesajını vererek örnek oldu. Kendilerine başvuruda bulunan sağlık çalışanları arasında yapılan çekilişle şanslı 30 sağlık çalışanını Baget Yüzük sahibi yaptı. Sağlığımızı tehdit eden Covid-19'un bir an önce bitmesini temenni eden Kuban Gold Yönetim Kurulu Başkanı Kamil KANAR ile Kuban Gold Mağazalar Müdürü Esma Büşra BAK; “Bu zorlu dönemde en güçlü yanımız hiç kuşkusuz bizler için çalışan kahramanlarımız, sağlık çalışanlarımızdır. Kuban Gold olarak sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Kendilerine ne yapsak azdır. Bizde bir kıvılcım başlatalım istedik. “Gerçek Dünya Kahramanlarına” kapsamında 30 adet baget yüzük hediye ettik. Bu hediye çekiliş kampanyamız çok ilgi gördü önce 20 adet olarak açıklama da bulunmuştuk. Bu rakamı 30'a çıkardık ki daha fazla hediye de bulunalım diye. Evlilik  Yıl dönümlerinde eşinin yanında olamadığı için sağlık personellerine de  30 kişinin haricinde, eşi için baget yüzük hediye ettik. Evlilik yıl dönümünde Covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu eşinden ve kızından ayrı olmak zorunda kalan, tedavi altında olduğunu bizlere iletip, duygulandıran takipçimiz oldu. Ayrıca; alyanslarını bozdurmak isteyen bir çiftede alyans hediye ettik. Türkiye'nin dört bir yanından sesimizi duyan, iyilik harekâtına katılımcılarımız arasında Sakarya, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Adana, Kayseri, Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlerimizden şanslı sağlık çalışanlarımızın bir nebze olsa yanlarında olduğumuz için çok mutluyuz. Hep beraber bu illetten kurtulup el ele daha güzel sağlıklı günler göreceğimize inanıyoruz" şeklinde mesaj verdi. Levent CANDAN

9 Mayıs 2020 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar