Sakarya’da Balığın tek adresi ‘’Bizum Balıkçı’’

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte vatandaş hayat kalitesine daha çok dikkat etmeye ve besin seçerken sağlıklı tercihler yapmaya yöneldi. Hem sağlıklı hem lezzetli balığa olan ilgi ise git gide artıyor. Sakarya’da balıkçılık denildiğinde akla gele

Bizum Balıkçı İşletme sahibi Murat konakçı LC Haber Ekibini Akşam yemeğinde ağırladı.

İstavrit tava, ızgara palamut, hamsi tava, levrek, çipura ve birçok balık çeşidinin bulunduğu Bizum Balıkçı işletme sahibi Murat Konakçı verdiği balık ziyafetinde marifetli parmaklarını konuşturdu.

Bizum Balıkçı, Sakarya’da balığın dile geldiği yer.  Erenler Yazılı Köyünün meşhur balıkçısı hem pişirilen balığın lezzeti ve kalitesi ile hem de duvarlarda bulunan esprili grafiti çalışmaları ile dikkat çekiyor.LC Haber Ekibini misafir eden işletme sahibi Konakçı LC Haber’den tam not aldı.

Birçok lezzetli balık çeşidinin ikram edildiği geceye LC Haber ailesinden; Genel Yayın Yönetmeni Levent Candan, Yazı İşleri Müdürü Dilek Binay, Görsel Koordinatör Münevver Yıldız Çalış ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Serdivan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Çaylak ve oğlu Samet Çaylak, Ulu Cami Dernek Başkanı Harun  Şahan katılım sağladı.

 

12 Ekim 2021 , Salı

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar