Taner Eyüpoğlu’ndan LC Haber’e ziyaret

Karadeniz müziğinin sevilen ve ünlü ses sanatçısı Taner Eyüpoğlu LC Haber Ajansını ziyaret etti.

Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden olan ve Karadeniz’in Pavarotti’si olarak bilinen Taner Eyüpoğlu Nam- değer ‘’Çöpcüler kralı’’ LC Haber ajansını ziyaret ederek ajans başkanı Levent Candan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.  Eyüpoğlu Candan’a ‘’ Uzun zamandır bizi tanıyan konserlerimize katılım sağlayarak çektiği fotoğraflar ve yaptığı haberlerle bizi kamuoyuna aksettiren Değerli gazeteci dostum Levent Candan’ı yeni kurmuş olduğu haber ajansında hayırlı olsun ziyaretine geldik. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum. Böyle bir ajans kurması bizi de mutlu etti.’’ Dedi.  Gazeteci/Yazar Levent Candan ise ‘’ Yıllardır tanıdığım sanatçı dostum, abim Taner Eyüpoğlu’nu programlarında yalnız bırakmıyoruz. Konserlerine katılım göstermeye çalışıyoruz. Kendisi sesiyle, duruşuyla, net konuşmasıyla hayranların gönlünde taht kurmuş bir insandır.’’ İfadelerini kullandı.

 

Taner Eyüpoğlu kimdir

1966 Trabzon Maçka doğumlu. 1968 yılında Kocaeli’ye anne, baba ve 8 kardeşi ile birlikte göç etti. İlkokulu Ertuğrul Gazi İlkokulu’nda başarılı bir şekilde yürütürken imkansızlıklar nedeniyle okulu yarım bıraktı. İş hayatına atılmak zorunda kalan ve baba mesleği yorgancılık sanatını 25 yıl kadar sürdüren Eyüpoğlu, bu arada da Kocaeli Kültür Sanat ve Eğlence Fuar’ında bulunan Osmanlı Çadırı’nda amatör olarak türkü söylemeye başladı. Türkü söylediği dönemde pek çok ünlü sanatçı ile tanışma, dostluk kurma fırsatı olan Eyüpoğlu, aynı zamanda sanatçı Maçkalı Kara Haydar Eyüpoğlu’nun da yeğeniydi. Eski Saraybahçe Belediyesinde göreve başlayan ve sonrasında bu belediyenin kapatılmasıyla İzmit Belediyesinde görevine devam eden Eyüpoğlu, müzik hayatına da ara vermedi ve albümler çıkardı.

 

13 Ekim 2021 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar