Ulusal Ailesinin Mutlu Günü

Sakarya’nın tanınmış işadamlarından Adafinans Sigorta Onursal Başkanı Mahmut Ulusal’ın öğretmen kızı Kevser Ulusal'ın Nişan merasimi gerçekleşti.

Adafinans Sigorta Onursal Başkanı Mahmut Ulusal’ın güzeller güzeli kızı Kevser Ulusal, Samet Çakır ile evlilik yolunda ilk adımı atarak, yeni açılan Lion Garden’da nişanlandı. Saat 19.00 da başlayan nişan töreninde Semazen gösterisi de yer aldı. Görkemli Nişan töreninde; Nişan yüzüklerini, Şehrimizin önemli ilim insanlarından gelin hanımın da hocası olan Orhan Cami İmamı Mustafa Aydın taktı. Nişan töreni ardından TRT’nin Tasavvuf ve ilahi sanatçısı Yasin Konsevi söylediği ilahilerle konukları mest etti. Törene Ulusal ailesinin dostları katılım sağladı.

 

13 Ekim 2021 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar