Sakarya Sarıkamış Platformu Erzurum’da önemli temaslarda bulundu

Sarıkamış Şehitleri 107. Anma Programına katılmak üzerine Sakarya’dan Kars’a giden Sakarya Sarıkamış Platformu Erzurum’da durarak önemli temaslarda bulundu. Platform Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Erzurum Orman Bölge Müdürü Oktay Aya

Erzurum Belediye Başkanı’na teşekkür

İlk ziyareti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e gerçekleştiren Sakarya Sarıkamış Platformu Başkanı Mustafa Karabudak ve beraberindeki heyet, program detaylarından bahsetti. Başkan Karabudak ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek platforma tebriklerini iletti. Platform ve üyeler Erzurum’da bulundukları bir günlük süre içerisinde Başkan Sekmen’in misafiri oldu. Sarıkamış Platformu Sakarya İl temsilcisi Mustafa Karabudak, ‘’ Başkan Mehmet Sekmen’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 90 misafirimizi ağırladı. Diğer şehirlere de örnek olacak bir davranış gerçekleştirdi.’’ dedi. 

Ormancılık faaliyetleri konuşuldu

İkinci ziyareti Erzurum Orman Bölge Müdürüne gerçekleştiren Sakarya Sarıkamış Platformu, Bölge Müdürü Oktay Ayatay ile program detaylarını paylaştı. Bölge Müdürü Oktay Ayatay ise, Bölge Müdürlüğü geneli ile Kars il ve ilçelerinde yürütülen ormancılık faaliyetlerine ilişkin çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Geniş Katılım sağlandı

Ziyarete; Sarıkamış platformu başkanı Recep Ergül'ü temsilen Sarıkamış platformu Sakarya İl temsilcisi Mustafa Karabudak, Eski Isparta Orman Bölge Müdürü İsmail Tüfekçi, Sakaryalı Ses Sanatçısı Akif Yener, Muhtarlar, Sakarya Yerel basınını temsilen LC Haber Ajansı ailesinden Yazı İşleri Müdürü Dilek Binay, Reklam Müdürü Serpil Keçeci, Köşe Yazarı Engin Kuvel, Muhabir Münevver Yıldız Çalış katıldı.

8 Ocak 2022 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar