Hasan Kargün seçime hazır!

Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Adayı Hasan Kargün ve odaya bağlı üyeler; Sakarya Kent Park’ta bir araya geldi.

Odaya bağlı üyelerin bir araya geldiği toplantı öncesinde birlikte sabah kahvaltısı yapıldı.

Kahvaltının ardından söz alan Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Adayı Hasan Kargün; daha aktif olabilmeleri için projelerin bir an önce hayata geçmesi gerektiğinin altını çizdi.

KARGÜN: “Hukuk bilgisinde yetersizler”

Herkesin iş ve vazifesini sağlıklı, günün şart ve koşullarına uygun bir yapı da sürdürebilmesi için hukuk işleyişine vakıf olması gerektiğini belirten Kargün, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Dijital değişime ve pazarlama stratejilerine ayak uyduracağız. Odanın uzman bir kadro ile kendi bünyesinde dijital bir pazarlama ağı olacak. Üyeler tüm bilgi ve bildirimlerden anında haberdar olacak. Hiçbir eksiğimiz yok, seçimlere hazırlıklıyız. İnsan kendine yakın olanı seçer ve başkan seçilirsem de gizli saklı hiçbir şey olmayacak, tamamen şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz”

“Koordinasyon ve iletişim noksanlığı var”

Odanın en büyük sorunlarından birinin koordinasyon ve iletişim noksanlığı olduğuna dikkati çeken Kargün konuşmasının devamında; ‘’Üyeler şunu çok iyi bilmeli: ‘Herhangi bir durum veya olay da beni savunacak bir odam var, yalnız değilim. Vatandaş ise, yaşadığı veya karşılaşacağı sorun ve problemler için şikayet ederek başvuracağı, doğru ve net bilgi alacağı veya soruna çözüm bulabileceği bir mercii olduğunun bilincinde olmalıdır. Kurumlar arası koordinasyonun sağlanması için çalışma yürüteceğiz. Kaçak veya kanunsuz hiçbir şeye göz yummayacağımız gibi müsaade ve müsamaha göstermeyeceğiz. Her şey bilimsel ve en son teknolojik alet ve gereçler kullanılarak gerçekleşmesi sağlanacak’’ dedi.

“Şeffaf bir yönetim olacağız”

İşlerin sağlıklı yürümesi ve de yürütülmesi için denetim mekanizmasının sağlıklı bir yapı da tanzim edilerek gerçekleşmesinin şart olduğuna vurgu yapan Kargün, bilgi aldıkları kurumlarla an be an iletişimde olacaklarını ifade ederek bu konuda yasal düzenlemelerin yapılması gerektiğini belirtti.

“15 Ocak Karadeniz Sofrasında”

Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Adayı Hasan Kargün konuşmasında, 15 Ocak 2022 tarihi Cumartesi günü Karadeniz Sofrasında saat 17:00-18:00 arası yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin belirlenerek netleşeceği ve fikir alışverişinde bulunarak toplantı yapacaklarının da bilgisini de verdi.

14 Ocak 2022 , Cuma

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar