DEVA Partisi Kadın Kolları LC Haber’i ziyaret etti

DEVA Partisi Kadın Kolları ekibi ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’nde LC Haber’i unutmadı.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Av. Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Tülay Sinan, DEVA Partisi Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevinç Say 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti.

Ziyarette, DEVA Partisi Kadın Kolları olarak nelerin yapıldığını ve nelerin yapılacağı hakkında bilgiler verilirken Gazeteci&Yazar Levent Candan ise LC Haber’in plan ve projeleri hakkında konuştu.

DEVA Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Av. Dursun, ‘’ Gece gündüz demeden halkın haber alma özgürlüğü için mücadele eden sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.’’ ifadelerini kullandı.

14 Ocak 2022 , Cuma

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar