Cumhur İttifakı yeni projelere imza atacak

Cumhur İttifakı Kızılay Serdivan Şube Başkanlığını ziyaret ederek, iş birliği ile yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır ve beraberindeki Cumhur İttifakı üyelerinden Ak Parti Serdivan İlçe Sosyal İşler Başkanı Murat Akyüz, Ak Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bacı, Büyük Birlik Partisi Sosyal İşler Başkanı Havva Serenli, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara; Kızılay Serdivan Küçük Şubesini ziyaret ederek, şube başkanı Ercan Garlı nezdinde, şube yönetimine ve yeni kadın kolları üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şube Başkanı Ercan Garlı’nın yanı sıra; Eski Şube Başkanı Mustafa Çakar, İl Sağlık Müdürlüğü Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı (ÇEKÜS) ve Kanser Birim Uzmanı Gülcan İPEKSOY, Kızılay Serdivan Şube Kadın Kolları Üyesi Şule Batur ve Kızılay gönüllüsü Nebiye Çakar ile görüşmeler yapıldı. Ziyarette sosyal dayanışma mesajı verilirken ortak yürütülecek projelerin yolda olduğu da dile getirildi.

 

16 Haziran 2022 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar