BBP Sakarya İl Başkanı Bürtek: “Sakarya Kızılay ile muhtaç sahiplerine daha verimli ulaşacağız”

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Teşkilatı; Türk Kızılay Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Ergün, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Bilal Sezer ve Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Sezgin İnan, Türk Kızılay Sakarya Şube Başkanı Cevdet Koç’u makamında ziyaret etti. Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanlığı ziyaret hakkında basın açıklaması yayınladı. Açıklamada, Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, “Kuruluşunun 154. Yılında Sakarya Kızılay’ımızı ziyaret ederek, Başkan Cevdet Koç ve tüm ekibine başarılar diledik” İfadelerine yer verdi.

Bilgi alışverişinde bulundular

'Türk Kızılay’ının özellikle son dönemlerde çok büyük başarılara imzalar attığını ve bundan sonraki dönemlerde de aynı başarılı hizmeti devam ettirmeleri en büyük temennimiz.' şeklinde açıklama yapan Başkan Bürtek, "İlimizde yardıma muhtaç olan ailelerin durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yeni yapılacak sistem üzerinden istişareler yaparak muhtaç olan ailelere hem hızlı bir şekilde hem de ihtiyaçları bazında nasıl faydalı olabiliriz konusunda bilgi alış verişinde bulunduk. Ayrıca Kaymakamlık, Belediye, Kızılay ve daha birçok kurum ve kuruluşlardan yardım için müracaat eden kişilerin gerçek durumlarını öğrenip daha sağlıklı bir yardımı nasıl yapabiliriz konusu üzerinde görüştük. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Kızılay Sakarya Şubesi Başkanı değerli dostum Cevdet Koç başkanıma ve tüm ekibine teşekkür ediyor, hizmetlerinin daim olmasını diliyorum” dedi.

 

16 Haziran 2022 , Perşembe

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar