Başkan Adayı Semih Tuna: ‘Ben yaptım oldu’ devrine son vereceğiz!

Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye Süt Üreticileri Birliği Başkan Adayı Semih Tuna, genel kurulda yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Ziyaret ettiği yerlerde önce kendisini ve sonra görev aldığı çalışmalarını anlatan, ‘sorunun olduğu yerde çözüm üretmeliyiz; bunu da biz diyerek ve ortak akıl yürüterek muvaffak olabiliriz’ şeklinde bir değerlendirmeyle bütüne işaret eden Semih Tuna, gelişen teknoloji, şart ve koşullara uygun ne yapılması gerekiyorsa planlı ve projeli iş yürüteceklerini ve bunu da herkese danışarak ve fikrini alarak yürürlüğe sokacaklarını dile getirdi.

Son ziyaret ettiği Hacıramazanlar, Taşlık ve Abalı Mahalleleriyle birliğin görev alanı içerisinde yer alan tüm bölgeleri dolaştığını ifade eden Tuna, üreticilerin karşı karşıya olduğu durum ile sorunlarını dinledi. Daha ileri seviyelerde iş yapılabilmesi ve üretim alanları ile üretime dayalı her ne varsa çoğaltılması için gerekli şart ve koşulları uygun hale getireceklerini belirten Tuna,’’ Daha önce de söyledik; biz vaat vermiyoruz, yapacağımız ve yapılması gerekli ne varsa onların tespitlerini yaptık. Seçim sonrası yönetime geldiğimizde birliğimize ve üreticilerimize en iyi şekilde hizmet vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.’’ diye konuştu.

Hacıramazanlar Mahalle Muhtarı Cahit Yıldız, Taşlık Mahalle Muhtarı Erhan Kaya ve Abalı Mahalle Muhtarı Raif Kaya’yı ziyaret eden Semih Tuna ve Yönetim Kurul Üyeleri, gördükleri ilgi ve alakadan dolayı muhtarlar başta olmak üzere üreticilerle birlikte mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

18 Haziran 2022 , Cumartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar