Bolusupor yöneticileri Sakaryalı Menajer İbrahim Bakan’a ile görüştü

Boluspor’dan, Sakaryalı TFF Lisanslı Oyuncu Temsilcisi ve FİFA Menajeri İbrahim Bakan’a Sportif Direktörlük teklifi geliyor.

Boluspor Başkan Yardımcısı Futbol Şube ve Transfer Komitesi Sorumlusu Samet Karakuş  ve Boluspor Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol  Şube ve Transfer Komitesi Üyesi  Naci Tolga Türkar, Sakaryalı ünlü menajer İbrahim Bakan ile Boluspor Karaçayır Tesisleri’nde bir araya geldi. Sakaryalı TFF Lisanslı Oyuncu Temsilcisi ve FİFA Menajeri İbrahim Bakan, kulüplerden kendisine Sportif Direktör olarak teklifler geliyor. Henüz hangi kulüp ile çalışacağına karar vermeyen Menajer İbrahim Bakan’a teklifte bulunan kulüpler arasında Boluspor’un ismi de geçiyor.  

 

28 Mart 2023 , Salı

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar