KAİDER satandı Hemşehri Gecelerinde ilgi odağı oldu

Serdivan Belediyesi tarafından 5-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Hemşehri Gecelerinde stant açan Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Kültür Derneği (KAİDER) stant ziyaret edenlere yöresel lezzetleri ikram etti.

Kısa adı KAİDER olan Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Kültür Derneği Serdivan’da düzenlenen Hemşehri Gecelerinde açtığı stant ile etkinliğe katılanların adeta ilgi odağı oldu. KAİDER Kurucu Başkanı Gürsel Baltacı, Başkan yardımcıları Mustafa Karabudak ve Asker Bututaki, Yönetim kurulu üyeleri; Sucayi Solmaz, Burak Doğutürk, Erol Çekcan, Bahtiyar Sulu, Dr. Vahap Uğurlu, Volkan İşçi, Soner Behribey, Vezir Çubukçu, Taner Gökçe, Muhammed Emin Baltacı,  Denetim kurulu üyeleri; Mustafa Bekil, Bülent Turan, Zeki Binici, Celal Dalmaz, Savaş Koçak, Hemşehri Geceleri süresince stant ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başta olmak üzere bir çok kişinin adeta akınına uğrayan stantta Kars Balı, Kars Kaşarı ve Kaz etine kadar bir çok ürün sergilendi. 

 

 

 

 

12 Eylül 2023 , Salı

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar