Sarıkamış Şehitleri Anma’ standı ilgi odağı oldu

Serdivan Belediyesi tarafından 5-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Hemşehri Gecelerinde stant Sakarya Sarıkamış Platformu ‘Sarıkamış Şehitleri Anma’ stant ziyaret edenlere yöresel lezzetleri ikram etti.

Sakarya Sarıkamış Platformu Serdivan’da düzenlenen Hemşehri Gecelerinde açtığı ‘Sarıkamış Şehitleri Anma’  stant ile etkinliğe renk kattı. Platform Başkanı Ümit Kabay, Platform Sakarya İl Temsilcisi Mustafa Karabudak ve Platform Üyesi Ayhan Doçkaya, Hemşehri Geceleri süresince stant ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi.

Sarıkamış’ın tanıtımı ve Yöresel ikramlar yapıldığı ‘Sarıkamış Şehitleri Anma’ standını; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,  Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Gürsel Baltacı ve Başkan yardımcıları Mustafa Karabudak ve Asker Bututaki,  Yönetim kurulu üyeleri; Sucayi Solmaz, Burak Doğutürk, Erol Çekcan, Bahtiyar Sulu, Dr. Vahap Uğurlu, Volkan İşçi, Soner Behribey, Vezir Çubukçu, Taner Gökçe, Muhammed Emin Baltacı,  Denetim kurulu üyeleri; Mustafa Bekil, Bülent Turan, Zeki Binici, Celal Dalmaz, Savaş Koçak ile çok sayıda vatandaş ziyaret etti.  

 

 

 

 

 

13 Eylül 2023 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar