Sakarya Park Çıralı Event House nehir manzarası ile sizleri bekliyor

Sakarya Park Çıralı Event House Genel Müdürü Gamze Köksal, Sakarya Nehir’i manzaralı işletmede tüm davet ve etkinliklerin yapılabildiğini söyledi.

Erenler İlçesi’nin en gözde işletmeleri arasında kendine önemli bir yer edinen Çıralı Event House müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkıyor. İşletme hakkında bilgiler veren Sakarya Park Çıralı Event House Genel Müdürü Gamze Köksal; “Çıralı Event House, Sakarya Park içinde Ada Center’e yakın Et ve Balık Kurumu’nun arka tarafında kalıyoruz. İşletmemizde Baby shower Kız isteme, mevlüt sünnet düğün olmak üzere tüm davet ve etkinlikleri yapabiliyoruz. 400 kişiye kadar ağırlama kapasitemiz var. Yemek ve pasta çeşitleri olmak üzere isteğe göre menülü etkinlikler düzenleyebiliyoruz. Kafe olarak 10 yıl hizmet veren işletmemiz şimdilerde Sakarya Nehir’i manzaralı otopark sorunu olmayan lunaparkını içinde barındırmaktadır.” dedi.

 

15 Eylül 2023 , Cuma

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar