Siyaset ve İş Dünyası bu düğünde buluştu…

MHP Sakarya il eski Meclis Üyesi Erdem & Fatma Özbek çiftinin Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü’nde çalışan yakışıklı oğlu Mehmet Can ile Ersin & Vildan Ersöz çiftinin Gıda Teknikeri olan güzeller güzeli kızı Şevval Ersöz; Can Düğün Salonu’nda gerçekleşen Düğün

Özbek ve Ersöz ailelerinin uzak ve yakından gelen akraba, dost, komşularının bir araya geldiği Şevval ve Mehmet Can Özbek çiftinin düğün töreninde; Sakarya siyaset ve iş dünyasının tanınmış isimleri ile sivil toplum örgütü başkan ve yöneticilerin de aynı ortamda buluştu. Davetlilerin adeta yoğun izdiham yaşattığı düğünde, çifte takı takmak uzun kuyruklar oluşurken, çalan müzik eşliğinde de doyasıya eğlenildi. Davetlileri tek tek kapıda karşılayarak, uğurlayan baba Erdem Özbek, katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

 

18 Eylül 2023 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar