10 yıldır farkındalığı arttırmak için çalışıyorlar

Toyota Boshoku 10 yıldır çocukların emniyet kemeri konusundaki farkındalığını arttırmak için sosyal sorumluluk etkinlikleri düzenliyor.

Sakarya Voleybol Spor Kulübü sponsorlarından Toyota Boshoku trafikte emniyet kemeri farkındalığına dikkat çekmek adına Serdivan Spor Salonunda "Arka koltuk da emniyet kemerinin önemi" etkinliği düzenledi.

Semiha Topçu, Yusuf Toç, Emre Bulgurcu, Ayako Tajima tarafından yetişkinlere yönelik düzenlenen organizasyonda; arka koltuklarda kullanılmayan emniyet kemerinin can kurtardığına yönelik bilimsel gösteri ve kanıt da bulunarak, fiili olarak eğitimeler eşliğinde ortaya koyuldu.

Başkan Bektaş teşekkür etti

Maç sponsoru Toyota Boshoku’yu da tebrik eden Sakarya Voleybol Kulübü Başkanı Ömer Bektaş; “Toyota Boshoku Türkiye sosyal sorumluluk projesi kapsamında farkındalık yaratarak ‘Emniyet Kemerinin Kullanımı’  ile ilgili sporseverlere verdiği bilgiler için Semiha Topcu, Yusuf Toç, Emre Bulgurcu, Ayako Tajima ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

22 Ekim 2023 , Pazar

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar