Yeni Dünya Vakfı farkı

Başkan Ekrem Yüce, Recep Yıldırım, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Profesör Dr. Murat Tosun Vakfın üyeleri ve bursiyerleri ile biraraya geldi, Sakarya Yeni Dünya Vakfı hayır hizmetleri hamleleri artarak devam ediyor.

VAKIF BURSİYER ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Yeni Dünya Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Recep Yıldırım,  Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Prof. Dr. Murat Tosun , vakıf yönetim kurulu üyeleri ve bursiyer öğrenciler ile Orman Park'ta bir araya geldiler.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE VAKIF GAZZE İÇİN BİR ARADA

Milli Eğitim Bakanlığı ile beraber hareket eden vakıf, Gazze ve Kudüs için okullarda resim, şiir, kompozisyon yarışmaları başlattı.

YENİ DÜNYA VAKFI GAZZEYE DESTEK VERDİ

Yeni Dünya Vakfı , Gazze'de yaşanan katliama dikkat çekmek ve Gazze’ye destek olmak için 28 Ekim 2023 Cumartesi günü Serdivan AVM'de kermes düzenledi ve Gazze'ye destek verdi.

 

14 Kasım 2023 , Salı

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar