Erkan Azman Aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi

Kısa bir süre önce yaptığı yazılı basın açıklaması ile AK Partiden aday adaylığını açıklayan Erkan Azman, geçtiğimiz akşam Adalet ve Kalkınma Partisi Arifiye İlçe Teşkilatına giderek aday adaylık başvurusunu kalabalık bir grup eşliğinde gerçekleştirdi.

Azman’ın başvuru toplantısına başta ailesi olmak üzere çok sayıda partili ve Arifiyeli hemşehrileri katıldı.

AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, “Erkan Azman bir cesaret örneği gösterip aday adaylığını açıkladı çıkmış olduğu bu yolda kendisini tebrik ediyor ve hayırlı hizmetler diliyorum” dedi.

Amacının Arifiye ilçesine hizmet etmek olduğunu söyleyen Aday Adayı Erkan Azman, “Başvurumuzu yaptık Allah nasip ederse Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı olmayı istiyoruz. Biz nefsimizi bir kenara bıraktık öyle aday adayı olduk. Büyüklerimiz başka bir adayı göreve layık görürse kendim aday olmuşum gibi çalışacağımı şimdiden taahhüt ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Türkiye yüzyılı vizyonuna  göre hareket edeceğim. Yüce mevlam hakkımızda hayırlısını nasip etsin” diyerek tüm katılımcılara kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Öte yandan Adalet ve Kalkınma Partisinde 9 Kasım tarihinde başlayan Aday adaylık süreci 22 Kasım 2023 tarihinde Saat 19:00da sona erecek.

 

15 Kasım 2023 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar