Kamil Özen aday adaylığını resmiyete kavuşturdu

AK Parti’de 9-22 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan aday adaylık sürecinin başlamasıyla; tüm Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi, Sakarya’da da aday adaylığı hareketliliği başladı.

Aday adayı olacaklar başvurularına başlamışken; AK Parti’den Karasu Belediye Başkanlığı için, partinin çeşitli kademelerinde görevler alan Kamil Özen; önümüzdeki Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için resmi olarak başvuruda bulundu.

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’ya aday adaylığı başvuru belgelerini teslim eden Özen; “Bu yolda halka hizmet hakka hizmetten geçer. Bizim temel düsturumuz budur” diyerek, bu minvalde durmadan, yorulmadan ve yılmadan hizmet etmeye devam edeceğini dile getirdi.

Aday adaylığını resmiyete döken AK Parti’li Özen, 10 yıl makam şoförlüğü, 7 yıl ise kurumlarda ve birimlerde çalıştı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte; AK Parti Sakarya Milletvekilleri Murat Kaya, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ertuğrul Kocacık; AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u ve Türkiye Büyük Millet Meclisi 29. Dönem Meclis Başkanı Mustafa Şentop başta olmak üzere bir dizi ziyarette bulunan Özen; bir yandan da seçim çalışmalarına başladı. Karasu esnafını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti’li aday adayı Özen, halkın sesine de kulak verdi.

 

 

15 Kasım 2023 , Çarşamba

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar