TKGD Başkanı Lüleci'den TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Komitesi'ne ziyaret

TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Komitesi Başkanı Elvan Bilgehan Dikici ve İcra Komitesi Üyeleri, TKGD (Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği) & TGD (Toplumsal Dayanışma ve Kadın Girişim Derneği) & SS ADA YEREL Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Ko

Başkan Hülya Lüleci ziyarette yaptığı konuşmasında, çok içten ve samimi ağırlama naziklikleri için Başkan Elvan Dikici ve İcea Komitesi Üyelerine memnuniyetini ifade ederek içtenlikle ağırlama naziklikleri için teşekkür etti.

Başkan Elvan Dikici ise nazik ziyaretlerinden dolayı Hülya Lüleci ve beraberindekilere teşekkür ederel en yakın zamanda iadeyi ziyarete gelmek istediklerini söyledi. Başkan Dikici: “ Konuşulan konuları projelendirip bir sonuca bağlamak için ikinci toplantıyı gerçekleştirmeliyiz. Menekşe Sanat Sokağı’nı görmek istiyoruz. Bu sebeple de Başkan Hülya Lüleci’den bu kabulün Sanat Sokağı’nda olmasını rica ediyoruz” dedi.

Başkan Lüleci ise bu isteğe karşılık “Üreten sanatkar kadınlarımızın ürünlerini görmeniz bizleri çok mutlu eder. Ayrıca, kadın girişimcilerimizin özgüvenini pekiştirir bu  manada anlamlı olan ziyaretinizden çok mütehassis  oluruz” diye konuştu.

Her iki Başkan da Sakarya’daki Kadın Girişimciler için birlikte çalışmayı ilke edindikleri ortak görüşte olduklarını belirterek en yakın tarihte yine birlikte olmayı ortak temennisinde bulundular.

 

19 Kasım 2023 , Pazar

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar