Muhtar adayı Nagihan Bayram: siyasette kadınların rolü önemli

İş insanı Nagihan bayram, Yeşiltepe Mahalle Muhtar adaylığını açıkladı. Kadınların siyasette aktif rol almasının önemini vurgulayan Bayram; “amacım yerel yönetimlerde aktif kadın sayısını arttırmaktır. Şehrimizin bu anlamda örnek olmasını istiyorum” ifade

Erenlerin sevilen iş insanlarından Nagihan Bayram, Erenler Yeşiltepe Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı. Uzun yıllardır iş dünyasında aktif rol oynayan ve son olarak Erenler’de bir işletmenin sahibi olan Bayram, kadınların siyasetteki önemine vurgu yaptı.

“Siyaset, iş dünyası gibi alanlarda olduğu gibi; kadınlarımızın muhtarlıklar içinde de sahada olmalarını çok önemsiyorum. Amacım yerel yönetimlerde aktif kadın sayısını arttırmak. Şehrimizin bu anlamda örnek olmasını istiyorum” açıklamalarında bulunan Bayram; daha yaşanabilir bir mahalle, sıfır atık, çevreci yaşam ve ailelerin gönül rahatlığıyla mahallesinde yaşaması için hizmet odaklı bir yola çıktığını ifade etti.

“Yeşiltepe Mahallesi olarak bir aile olacağız”

Açıklamalarına devam eden Bayram; “Yeşiltepe Mahallesi sakinleri eğer bana teveccüh gösterirlerse ve muhtar olursam; hizmet ruhuyla bir çok sıkıntının üstesinden geleceğime eminim. Yeter ki 'ben' değil 'biz' diyelim, çözüm odaklı çalışalım. Herkesin kıymetli fikirlerini alarak yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca sosyal yaşamda aile çok önemlidir. Kadınlarımız ve çocuklarımızın her zaman yanında olacağım. Biz kadınlar sadece muhtarlık yapacağız. Yeşiltepe Mahallesi olarak bir aile olacağız” dedi.

Nagihan Bayram Kimdir?

Uzun yıllardır iş dünyasında aktif olan Bayram, son olarak Erenler’de bir işetmenin sahibi. 4 yaşında Yeşiltepe Mahallesi’ne gelen Bayram, neredeyse 40 yıldır Yeşiltepe Mahallesi’nde oturuyor. Kız sanat okulu, El Sanatları mezunu olduğunu Belirten muhtar adayı; aynı zamanda direksiyon eğitmeni ve 3 çocuk annesi.

 

20 Kasım 2023 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar