Sanatçı Akif Yener'den İmdat Ersoy’a ziyaret

Sanatçı Akif Yener, Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı Türkiye Askeri Fabrikalar Genel Müdürü İmdat Ersoy’u makamında ziyaret etti.

"Sakaryaspor 50. yıl marşı", "O'nun adı efsane Sakarya" ve "Ne aşk ne hayat" adlarındaki şarkı ve marşlarının bestekârı Akif Yener; Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı Türkiye Askeri Fabrikalar Genel Müdürü İmdat Ersoy’u Ankara’daki Genel Müdürlük makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından “Sakarya'mızın çok önemli bürokratlarından biri olan Türkiye Askeri Fabrikalar Genel Müdürü İmdat Ersoy’u makamında ziyaret etmek benim için çok anlamlı oldu. Bir çok önemli siyasi, askeri ve ekonomik gündemin ön plan da olduğu bir süreçte; kendisini ziyaret ederek çeşitli faaliyetleri hakkında bilgi edinmiş olduk. Yaklaşık üç yıldır sürdürdüğü bu önemli görevi büyük bir başarıyla sürdürdüğünü kamuoyundan ve basından bilmekteyim" açıklamalarında bulunan parapiskolojist ve  yaşam koçu olan Yener; Ersoy'a eşsiz misafirperverliğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

İmdat Ersoy ise; "Sakarya ve Sakaryaspor için yıllardır büyük bir coşkuyla  dinlediğim eserlerin bestecisi ve yorumcusu sanatçımız Akif Yener’e ziyaretinden ve hoş sohbetinden dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda sanatçı Akif Yener kültür ve sanat çalışmaları hakkında İmdat Ersoy’a son çalışmaları hakkında bilgi vererek beş şarkıdan oluşan Maxi Single albümünü imzalayarak hediye etti.

 

20 Kasım 2023 , Pazartesi

Siz de yorumlarınızı yazınız

Adınız :
E-Posta :
Mesajınız :
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunan Haberler


İlgininizi Çekebilecek Haberler


Son Yorumlananlar