SİYASET HABERLERİ

MHP'nin AK Parti ile yapılan ittifak sebebiyle aday çıkarmama kararı sonrasında önce bağımsız aday olacağını ilan eden daha sonra da bir parti ile devam edeceğini açıklayan Turgut Babaoğlu Büyük Birlik Partisi'nin adayı oldu.
Babaoğlu da BBP'den Aday! Erdoğan: "Tank Palet Özelleştirilmedi! İşletme Devri Yapıldı" Turgut Babaoğlu Hendek'te Bağımsız Aday Cumhur İttifakının İlçe Adayları Saadet Gençliği Yine Sessiz Kalmadı Ömer Tan, mahalle esnaflarıyla Serdivan’ın genç Aday Adayı Akgün Altuğ’u ziyaret etti… Erenler Merkez’e farklı bir muhtar adayı
“On'a dur durak yok” “On'a dur durak yok” AK Parti'nin en genç ve Avukat Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay; Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'ı ziyaret etti. AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay Hedef Projelerini Anlattı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay Hedef Projelerini Anlattı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay seçim çalışmaları kapsamında temaslarını ve ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda; Hizmet-İş Sendikası ile Eğitim Bir-Sen'i ziyaret etti. Genç Aday Adayı Nuri Oktay; MBD’den moral buldu Genç Aday Adayı Nuri Oktay; MBD’den moral buldu AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay, yoğun ziyaretleri kapsamında seçim bölgesinde bulunan Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Merkezi’ni ziyaret etti. YÜCE “Dünya markalarını Sakarya üniversitemize getireceğiz” YÜCE “Dünya markalarını Sakarya üniversitemize getireceğiz” Ekrem YÜCE: “Sakarya'da Bilim merkezi kuracağız” Resul Erdoğan Yılmaz; Erenler Belediye Başkanlığı için ilçe başkanlığından istifa etti... Resul Erdoğan Yılmaz; Erenler Belediye Başkanlığı için ilçe başkanlığından istifa etti... Yaklaşık 5 yıldır Ak Parti Erenler İlçe Başkanlığı yapan ve görev yaptığı süre içerisinde teşkilatlar arasında başarılı çalışmalara imza atan Resul Erdoğan Yılmaz; partisinden Erenler Belediye Başkanlığı için istifa ederek, aday adayı oldu.

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün


SAKARYA

 Başlıksız Belge

 Başlıksız Belge